9 pierwszych powodów, dla których warto wybrać „Lolka”!

Drodzy Rodzice! Przedstawiamy Wam kilka powodów, dla których warto wybrać „Lolka”!:

• “Lolek” to punkt przedszkolny, w którym Twoje dziecko będzie wzrastać w wartościach i wychowywać się w duchu nauczania św. Jana Pawła II.
  • „Lolek” to miejsce stworzone przez młodych ludzi, którzy włożyli w jego tworzenie mnóstwo serca. Wszystko dlatego, że doceniają wartość, jaką daje im rodzina.
  •  W „Lolku” będziemy budować prawidłowe relacje nie tylko z dziećmi, lecz także z rodzicami, dając im wsparcie w procesie wychowania.
  • W „Lolku” każde dziecko będzie się czuło ważne. Wszystko za sprawą małej, 15-osobowej grupy. Dzięki temu kadra będzie miała możliwość na indywidualne podejście do każdego dziecka.
  • Kadrę „Lolka” tworzy grupa młodych, energicznych i wykwalifikowanych ludzi, dla których kontakt z dziećmi jest przyjemnością.
  • „Lolek” znajduje się w doskonałej lokalizacji – na warszawskim Mokotowie tuż przy Metrze Wilanowska, w pobliżu Królikarni.
  • „Lolek” to przedszkole, w którym pragniemy kontynuować niezwykłe zadanie, jakim jest kształtowanie dojrzałej osoby.
  • „Przedszkole budują byli stypendyści Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, moi przyjaciele i dlatego wiem, że tak jak w wielu innych sprawach i w tej kwestii mogę im zaufać. Gdy zostanę mamą, chętnie zapiszę swoje pociechy do “Lolka”, bo tam będą w dobrych rękach” – Marietta Ścibek (od września będzie prowadzić j. angielski w „Lolku”).
  • „Twoje dziecko będzie tam przede wszystkim czuć się bezpiecznie. Wykwalifikowana kadra przedszkola zapewni maluchom dobrze spędzony dzień, a wszystko to odbywać się będzie pod czujnym okiem Maryi, która gości w przedszkolnym ogrodzie i bacznie obserwuje sytuację:) Atmosfera tego miejsca, ślicznie urządzone pomieszczenia, rysunki na ścianach na pewno zauroczą Twoją pociechę. I co najważniejsze, w “Lolkowych” ścianach, meblach, ogrodzie przed budynkiem kryje się moc dobra włożonego przez wiele młodych ludzi, którzy bezinteresownie pomagali w urządzaniu i organizacji tego miejsca” – Paulina Kalinowska (od września logopeda w „Lolku”).