Agnieszka Głowacka

pedagog, wychowawca grupy

Jestem absolwentką pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją przedszkolną i wczesnoszkolną. Swoją przygodę pracy z dziećmi rozpoczęłam jako wolontariuszka Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie. Miałam szczęście pracować na misjach w Albanii, Ugandzie, Bułgarii i Zambii. Przez rok prowadziłam wraz z księżmi salezjanami przedszkole dla dzieci w zambijskim buszu. To właśnie tam uczyłam się jak w duchu radości łączyć edukację oraz przeżywanie wiary w dziecięcej codzienności. Przez dwa lata pracowałam w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym, zajmując się m.in. animacją misyjną i księgowością.

Prywatnie uwielbiam aktywności plastyczne. Aktualnie jestem na drugim roku Warsztatów Pisania Ikon oraz uczęszczam na Studium Chrześcijańskiego Wschodu. Jest to dla mnie wielka pasja i jednocześnie droga pogłębiania wiary.