Świąteczne życzenia!

Dziś już jesteśmy w domach – przygotowujemy się do Świąt :)

Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia:

Niech tajemnica Zmartwychwstania stanie się dla nas źródłem odrodzenia wiary, wzmocnieniem nadziei i zwycięstwem miłości!

Niech towarzyszy nam Boże światło, pokój oraz niezłomna wiara i ufność w Jego obecność wśród nas.

Ilustracja: Zdjęcie pisanek zrobionych przez naszych podopiecznych :)

13 lutego – Warsztaty o wychowaniu niemowląt

W “Lolku” przeprowadzone zostaną warsztaty o wychowaniu niemowląt zorganizowane przez znajomą nam organizację – Fundację Na Swoim Miejscu. Polecamy i serdecznie zapraszamy Rodziców w stanie błogosławionym i z dziećmi do 1. roku życia!

Bal karnawałowy w „Lolku” już 4 lutego!

Z radością informujemy, że BAL KARNAWAŁOWY w naszym przedszkolu odbędzie się 4 lutego 2016 r. o godz. 10.00. Uprzejmie prosimy Rodziców o przygotowanie strojów dla dzieci.

Pierwsze jasełka w „Lolku”

Dziękujemy zaprzyjaźnionym Siostrom Służebniczkom z Konstancina i Przedszkolu nr 144 za użyczenie strojów i dekoracji, które posłużyły nam przy organizacji przedstawienia jasełkowego w naszym Przedszkolu!

Święta już tuż, tuż

Przed świętami w “Lolku” wykonaliśmy kartki świąteczne dla osób i instytucji z nami zaprzyjaźnionych, dla wszystkich dobrych ludzi, dzięki którym dziś możemy wspólnie wzrastać w naszym przedszkolu:)
W przededniu Wigilii Bożego Narodzenia Podopieczni i pracownicy “Lolka” składają najserdeczniejsze życzenia! Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą dla nas czasem radości, wzruszeń i odkrywania miłości Boga na nowo – coraz mocniej!

Szlachetna Paczka od „Lolka”

Wraz z przyjaciółmi, kadrą przedszkolną i rodzicami naszych podopiecznych przygotowaliśmy w tym roku Szlachetną Paczkę dla rodziny w potrzebie. W każdym z nas tkwi moc czynienia dobra! Dziękujemy!

Święty Mikołaj w „Lolku”

Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi – w oczekiwaniu na św. Mikołaja.
7 grudnia w “Lolku” pierwsze odwiedziny naszego Przyjaciela:) Dziękujemy!

Adwentowy wieczór skupienia dla rodziców

Gdy adwentowy wieczór nadchodzi…
1 grudnia (wtorek) o godz. 17.30 zapraszamy Rodziców naszych podopiecznych do pobliskiej kaplicy Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek od Cierpiących (ul. Puławska 113d) na wspólną Mszę św. z nauką rekolekcyjną.
Mszę św. poprowadzi i naukę wygłosi ks. Dariusz Kowalczyk. W trakcie spotkania umożliwiamy pozostawienie dzieci w naszym przedszkolu pod opieką stypendystek Fundacji.
Po Mszy św. zapraszamy do przedszkola na zimową herbatę i ciasto.
Zapraszamy do chwili adwentowej refleksji.

Stomatolog w „Lolku”

“Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda, tak się zaczyna wielka przygoda…” – 18 listopada w “Lolku” kilka słów na temat tego jak prawidłowo dbać o zęby.
To już drugie spotkanie z cyklu “Poznajemy zawody” i wizyta Pani stomatolog – absolwentki programu stypendialnego naszej Fundacji.
Dziękujemy!