Beata Eckert

pomoc nauczyciela

Inżynier Mechatronik oraz magister kierunku Technologie Kosmiczne i Satelitarne Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej.

Absolwentka Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Aktywny członek Fundacji “Dzieło na misji”. Ma już za sobą pierwszy miesięczny wyjazd do Argentyny. Z wielką chęcią angażuje się w prowadzenie animacji misyjnych, szerząc w ten sposób ducha misji w kraju.

Jest byłym członkiem Stowarzyszenia “SpaceCube”, w którym realizowała projekty z zakresu technologii kosmicznych, zajmowała się również organizacją warsztatów dla dzieci i młodzieży z tej tematyki.

Wychowawca drużyn harcerskich na obozach oraz korepetytor dzieci i młodzieży.

Człowiek z pasją nie z tej Ziemi. Kocha obserwować nocne niebo i czytać nowinki z tematyki kosmosu. Uwielbia dzieci i pracę z nimi, dlatego od listopada 2018 r. pracuje w Lolku.