Katarzyna Andziak

pedagog, wychowawca grup

Ukończyłam pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją przedszkolną i wczesnoszkolną. Jestem również absolwentką terapii pedagogicznej ze wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka oraz absolwentką gospodarki przestrzennej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Podczas studiów zdobywałam doświadczenie w pracy z dziećmi jako indywidualna opiekunka. Codzienny kontakt z dziećmi i ich rodzicami bardzo mnie ubogacił. Wiele zawdzięczam również Salezjańskiemu Ośrodkowi Misyjnemu, w którym mogłam przygotowywać się do wyjazdu na krótkoterminowy wolontariat misyjny w Etiopii. Pierwsza klasa, w której prowadziłam zajęcia liczyła ponad 70 uczniów, którzy każdego dnia z radością witali mnie uśmiechem. Po lekcjach miałam przyjemność spędzać z nimi czas bawiąc się w Oratorium. Po powrocie do Polski rozpoczęłam pracę w przedszkolu jako terapeuta pedagogiczny oraz nauczyciel wspierający-cień. We wrześniu 2017 r. rozpoczynam pracę w „Lolku”, w którym będę prowadzić zajęcia dydaktyczne z grupą 3-latków.